Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kim są Zuzanna M. i Kamil N. i dlaczego zabili jego rodziców?

Utworzony przez o tempora, 20 grudnia 2014 r. o 11:23 Powrót do artykułu
~tutejszy~ napisał: Paradoksalnie, dla społeczeństwa będzie lepiej, gdy dostanie nieduży wyrok, odsiedzi go w całości i wyjdzie na wolność.     Zgadzam się. Ale niech zamieszka z twoimi rodzicami lub dziećmi? Co ty na to? Tak na próbę. Rok niech pomieszka z Twoją rodziną.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała Zuzia youtube.com/watch?v=tYWnlDI0ono Ciekawe czy można było zapobiec takiej deformacji osoby?
  Z jednej strony - Zuzia uprawiała sport. Według popularnego przekonania, sport ksztaltuje charakter. Z drugiej strony - czy jakiekolwiek wychowanie, choćby i najbardziej restrykcyjne, pomogłoby w przypadku osobowosci psychopatycznej...? Mi rzut oka na jej fanpage'a pozwolil stwierdzić, ze dziewczyna ma problemy z psychiką...Czy mozna naprostować osobowość ewidentnie skrzywioną? Nie wiem. W kazdym razie, myslę, ze spora część winy lezy po stronie jej matki. Wiedziała, ze córka ma problemy. Przecież miała sprawę m.in. o maryche. A mimo to, córeczka bujala się swobodnie po róznych openerach i squotach. Znam podobny przypadek, kiedy rodzice umieścili córkę w bardzo rygorystycznym osrodku dla trudnej mlodzieży, co chyna tamta dziewczyne uratowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
~tutejszy~ napisał: Paradoksalnie, dla społeczeństwa będzie lepiej, gdy dostanie nieduży wyrok, odsiedzi go w całości i wyjdzie na wolność.     Zgadzam się. Ale niech zamieszka z twoimi rodzicami lub dziećmi? Co ty na to? Tak na próbę. Rok niech pomieszka z Twoją rodziną.    
 
panie niedzisiejszy, czy jak tam. Nawet jak dostanie duży wyrok, dla zaspokojenia gawiedzi, to i tak po pewnym czasie skożysta z nadwyczajnego złagodzenia kary. Np dostanie 15 wyjdzie po 7, a może i wcześniej jak będzie amnestia.Lepiej żeby dostał 8-10 i tyle odsiedział. Może Pan wie ile groziło Breivikowi w Norwegii za zabicie 70-ciu osób? Co do przyjęcia go póżniej pod swój dach. Zgadzam się, ale są godniejsi ode mnie. Ci o których wspomniałem.Jeśli oni go skreślą, obiecuję, że mu pomogę wrócić do społeczeństwa. Jeśli będzie tego chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie ćpała i to dużo! Niezrównoważona psychika... Jak wytrzeźwieje i ochłonie to jedno z drugim zdadzą sobie sprawę co uczynili. Zacznie się od głodu wolności a przed Sądem skrucha? W to nie uwierzy nikt! Dożywocie ich czeka a wkrótce perspektywa ich przerazi i to bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głowę daje, że posiedzą góra 3-5 lat. Zakład ?
Dożywocie! Może za 25 lat będą mogli się starać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie niedzisiejszy, czy jak tam. Nawet jak dostanie duży wyrok, dla zaspokojenia gawiedzi, to i tak po pewnym czasie skożysta z nadwyczajnego złagodzenia kary. Np dostanie 15 wyjdzie po 7, a może i wcześniej jak będzie amnestia.Lepiej żeby dostał 8-10 i tyle odsiedział. Może Pan wie ile groziło Breivikowi w Norwegii za zabicie 70-ciu osób? Co do przyjęcia go póżniej pod swój dach. Zgadzam się, ale są godniejsi ode mnie. Ci o których wspomniałem.Jeśli oni go skreślą, obiecuję, że mu pomogę wrócić do społeczeństwa. Jeśli będzie tego chciał.
  nie znam go wiem tyle co w necie można znaleźć wręcz przeciwnie i   wcale bym go sie nie bał że jest tuż obok nie wierze w to ze w nim siedzi takie zło!wiadomo popełnił bład jednej chwili wywrócił swój świat i stracił najważniejsze osoby swoim życiu i zrobił to sam.Miejmy nadzieje że przetrwa.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wypowiedzi koleżanek wynika,że dziewczyna kilka lat temu straciła ojca, a matka (pani profesor) wywierała na nią presję, doradzała,stała za siatką, trzymała córkę krótko,nie mogła z nikim sie spotykac,a w dodatku babka tez pedagog,no i razem mieszkały.Wiersze zaczęła pisac po śmierci ojca, to ja myślę,że tu jest przyczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim stanie się tragedia to taki "nietyp" pisze, dużo pisze w internecie. Ot, choćby nasz słynny Pleśniak. Instytucje odpowiedmie powinny wcześniej stosownie zareagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AND END TO END-STEVEN  WILSON :excl:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggggggggg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...